Szybka zmiana – curtain bang

Lato zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim wizja ciepłych, długich wieczorów i spotkań ze znajomymi. Jak co roku każda z nas chce wyglądać pięknie, wzrasta więc motywacja do dbania o sylwetkę.

 

Grube swetry ustępują miejsca zwiewnym sukienkom. Część z nas decyduje się także na zmianę fryzury i tu zaczynają się dylematy. Drastyczna zmiana, a może tylko odświeżenie końcówek? Jeżeli nie masz pomysłu, koniecznie zastanów się nad grzywką w stylu lat 80-tych – curtain bang. Dzięki odpowiedniemu cięciu, włosy rozchodzą się na boki, okalając twarz niczym zasłonki. Curtain bang nie wymaga częstego podcinania, w przeciwieństwie do tradycyjnej grzywki.

 

Nie zasłania czoła w ogóle, lub pozostawia je częściowo odsłonięte. Wygląda dobrze przy włosach krótkich i długich, przy prostych i falowanych. Nie musisz martwić się także o stylizację takiej grzywki, prezentuje się ona dobrze zarówno wyprostowana jak i wywinięta na szczotce. Co istotne, curtain bang pasuje do każdego kształtu twarzy i jest niezwykle funkcjonalną fryzurą. Nie masz czasu na codzienne modelowanie włosów? Nie szkodzi, curtain bang zawsze wygląda lekko i naturalnie. Jeżeli natomiast wybierasz się na imprezę i planujesz poświęcić trochę czasu na dopracowanie szczegółów, możesz mieć pewność, że curtain bang będzie z tobą współpracować, a ty będziesz czuć się komfortowo i atrakcyjnie.

 

Author: bagatela10.pl