Jak szukać wózka dziecięcego

W trakcie drugiego trymestr ciąży większość kobiet szykuje wyprawkę dla dziecka, które ma wkrótce przyjść na świat. Oczywiście jednym z większych wydatków jest kupienie wózka, z którym młode mamy wychodzą na spacer z paluszkiem. Oczywiście na rynku akcesoriów dziecięcych spotkamy różnorodne wózki Markus dziecięce. Współcześnie możemy przebierać wśród wielu modeli o różnych dodatkowych funkcjach i wyglądzie. Jeśli jeszcze nie jesteśmy w temacie, to warto się zapoznać z poszczególnymi modelami i ofertą wózków.

Gondola i spacerówka

Współcześnie najczęściej kupowane są modele wielofunkcyjne, skład których wchodzi stelaż na którym możemy nocować gondole, czyli pierwszy wózek, w środku którego noworodek leży na płasko, a następnie nocować nakładkę do stworzenia spacerówki. W skład tego typu wózków wchodzi również pierwszy fotelik samochodowy. Jednak używanie to nie jest zalecane przez specjalistów. W związku z tym większość rodziców kupuje wózek z gondola i spacerówka oraz osobno profesjonalny fotelik samochodowy. Warto również zwrócić uwagę na sam stelaż naszego wózka, szczególnie jeśli ma on nam potem posłużyć do spacerówki. W związku z tym, że małe dzieci intensywnie rosną i nabierają masy musi on być odpowiednio wytrzymały. Cześć wózków oferuje stelaże z dodatkowa amortyzacja dzięki czemu mamy zagwarantowany komfort jazdy naszego maluszka.
W trakcie wybierania wózka dla naszego dziecka warto również zwrócić uwagę na naszą wygodę, A więc zwrotność kołek, która ułatwia prowadzenia A także podręczne akcesoria, jak chociażby pakowana torbą czy uchwyt na kubek, który na pewno przyda się w upalne dni. Na wyposażeniu wielu modeli pojawiają się coraz częściej dodatkowe ochraniacze przed deszczem czy parasolki na słoneczne dni. Z tych też powodów warto dokładnie zapoznać się z modelami, którymi jesteśmy zainteresowani. W końcu w grę wchodzi nie tylko wygoda i komfort jazdy maluszka poznającego świat, ale również nasze odczucia. W końcu każdy spacer powinien być przyjemnością.

Author: bagatela10.pl