Depilacja laserowa – trwałość i bezpieczeństwo

Masz dość golenia nóg, pach i wszelkich innych części ciała? Nie możesz sovie poradzić z owłosieniem na twarzy? Wszystko tak szybko odrasta, ciągle się zacinasz, blizny zostają, a włoski wrastają? Rozwiązaniem może być depilacja laserowa. Ten sposób pozwala na długotrwałe usunięcie owłosienia w kilku zabiegach.

Należy pamiętać o unikaniu opalania skóry przez minimum cztery tygodnie przed zabiegiem – dotyczy to również wizyt w solarium. Jeśli więc zamierzasz poddać się depilacji laserem, najlepiej zdecyduj się na zabieg w okresie jesiennym. Pozwoli Ci to na całą serię depilacji, a karnawał i wiosnę przywitasz z gładką skórą! Pamiętaj, że opalanie na słońcu i w solarium jest zakazane również przez co najmniej dwa tygodnie po zabiegu.

Depilacja laserowa jest dostępna dla większości osób, ale nie dla każdego. Jest zakazana dla osób ciężarnych, posiadająch rozrusznik serca, chorujących na niektóre choroby (skonsultuj to!), przyjmujących leki i zioła fotouczulające (uważaj na dziurawiec!) oraz ze świeżymi ranami i infekcjami skórnymi. W każdym przypadku, jeśli masz jakieś wątpliwości, dowiedz się wszystkiego u osoby, która będzie przeprowadzała na Tobie zabieg.

Author: bagatela10.pl