Najciekawsze zapachy perfum Mariza

W perfumach stosowanych dzisiaj mamy do czynienia z wieloma rodzajami kompozycji zapachowych. Warto tym kompozycjom przyjrzeć się bliżej i zobaczyć, które do nas najbardziej przemawiają. Firma Mariza ma w swojej ofercie bardzo różnorodne perfumy.

Zapachy kwiatowe

W niektórych perfumach stosuje się bazę zapachową z jednego pojedynczego kwiatu, całość jest zdominowana tylko przez jego zapach. Najczęściej spotyka się zapachy z różą lub jaśminem. Połączenie tych dwóch czyli tak zwany bukiet kwiatowy (połączenie zapachu z kilku różnych kwiatów) znajduje się w perfumach Mariza Crystal Glow.

Dużą popularnością cieszą się kompozycje jasnych kwiatów, które mają upajający, nawet można powiedzieć – nieco narkotyczny zapach. Sprawdzą się dla osób o silnych cechach charakteru. Można je znaleźć w perfumach Mariza Essence of Pleasure.

Ciekawe nuty perfum

Kolejną opcją są perfumy orientalne, często w połączeniu ze wzmacniającym je zapachem różnych przypraw takich jak wanilia, pieprz czy cynamon. Takie zapachy przywodzą na myśl baśnie z tysiąca i jednej nocy, albo tancerki brzucha w zwiewnych strojach, ale z powodzeniem sprawdzą się również w kulturze europejskiej, także u nas w Polsce. Są idealne na zimę, bo potrafią lekko rozgrzać osobę je noszącą – co jest gratką dla zmarzluchów. Osoby, który lubią takie klimaty, na pewno docenią perfumy Mariza Essence of Desire.

Mało kto wie, że w wielu mieszankach aromatycznych ważną nutą jest … drewno. Mowa tu o takich aromatycznych gatunkach drewna jak na przykład sandałowiec, czy cedr. Te nuty zapachowe spotykane są m.in. w perfumach Mariza Subtille Blanc.

Inną ciekawą mieszanką są na przykład perfumy o nucie zielonej, które sprawiają wrażenie połączenia zapachu ściętej trawy, ogórków czy melonów. Są one bardzo świeże, orzeźwiające i miłe dla nosa – jak perfumy Mariza Subtille Vert.

Gdzie kupić perfumy Mariza?

Perfumy i inne kosmetyki tej marki nie są dostępne w tradycyjnej sprzedaży. Zakup następuje przez konsultantkę. Każda zainteresowana osoba może sama nią zostać – strefa Mariza to miejsce dostępne dla każdego, kto ceni dobre kosmetyki polskiej produkcji.

 

Author: bagatela10.pl