Leniuszki, musicie się wysilić!

Dla większych leniuszków…

Są takie osoby, które zrobiłyby wiele, aby nic nie robić, żeby wyglądać jak model. Niestety, bez ćwiczeń nie da rady osiągnąć sukcesu, bo bez ruchu, człowiek nie daje rady funkcjonować. Mięśnie przecież drętwieją, nie mają sił na większy wysiłek, a zwłaszcza, gdy mamy głównie siedzący tryb życia. Dlatego należy pamiętać, by przyjąć postawę chociażby taką, aby nie zapominać o spacerach i regularnym ruchu. Istnieją nawet na to specjalne aplikacje, które pokazują, ile zrobiłeś w danym dniu kroków – potrafi motywować. Natomiast – jeżeli chodzi o sam brzuch, o którym marzy niemal każdy, zwłaszcza latem, to jest wymagany ruch, a jedyna pomoc, która WSPOMOŻE odchudzanie jest elektrostymulacja, o której dowiesz się poniżej.

Czy to pomaga?

Zacznijmy od tego na czym to polega. Ten sprzęt wysyła impulsy elektryczne do naszego organizmu, doprowadzając do skurczu mięśnia, na którym go zaczepiliśmy. Aby pobudzić nasze mięśnie do pracy, niezbędny jest bodziec, który idzie przez nerwy ruchowe, a one są oparte właśnie na takich zjawiskach – elektrycznych. Elektrostymulacja daje takie ,,znaki’’ do naszego organizmu i wykonuje jego ,,rozkazy’’. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które zmagają się z problemem, takim jak: nietrzymanie moczu, oraz w przypadku, gdy występują komplikacje z normalnym skurczem mięśni. Dlatego jest również polecanym ,,wynalazkiem’’ przez sklepy medyczne. Jeżeli chodzi o osoby całkiem zdrowe, to wiadomo, że jest zalecane bieganie, podnoszenie ciężarów, nie tylko wspomaga to pozbycie się tłuszczu, to z powodzeniem wzmacnia nasze ścięgna i więzadła stawowe. Elektrostymulacja ma działanie bardziej wybiórcze, ale dla niektórych ludzi może być zbawieniem – gdyż nie obciąża ścięgien.

Nie zrobi za Ciebie dużo

Każdy by chciał mieć figurę ,,na gotowe’’, ale niestety tak się nie da, ponieważ ten sprzęt działa wspomagająco, a zatem: możesz go nosić, jednocześnie podnosząc ciężary itp. Kulturyści wykorzystują go np. do ,,rzeźbienia sylwetki’’, jak również do wspomagania budowy tkanki mięśniowej, w międzyczasie wykonując inne ćwiczenia. Podsumowując, takie urządzenia do odchudzania nie są rozwiązaniem dla tych, którzy chcą siedzieć i włączyć elektrostymulację, natomiast dla tych, którzy chcą udoskonalić swoją sylwetkę.

Author: bagatela10.pl