Keratynowe prostowanie włosów u fryzjera. Sposoby na proste włosy

Ze względu na obecną modę wiele osób decyduje się na prostowanie włosów. Najczęściej do tego celu używa się oczywiście prostownicy lub okrągłych szczotek, które umożliwiają wyprostowanie włosów w czasie suszenia. Takie metody jednak nie są obojętne dla kondycji włosów. Dlatego też coraz bardziej popularny jest zabieg keratynowego prostowania włosów. Co warto o nim wiedzieć?

keratynowe prostowanie włosów u fryzjera

Zabieg na włosach przeprowadzany za pomocą keratyny to możliwość jednoczesnego wyprostowania włosów i ich odżywienia. Zabieg ten można przeprowadzić samodzielnie w domu, jednak aby uzyskać nieco bardziej trwały efekt lepiej jest zdecydować się na keratynowe prostowanie włosów u fryzjera. Profesjonalista potrafi przeprowadzić ten zabieg znacznie lepiej a dodatkowo oceni, czy w danym przypadku można go zastosować.

keratynowe prostowanie włosów cena u fryzjera

Keratynowe prostowanie włosów warto rozważyć w przypadku, gdy włosy znacznie się puszą i pojawiają się problemy z ich zniszczeniem. Również osoby, które chcą po prostu uzyskać proste włosy na dłużej, a przy tym uniknąć ich zniszczenia, powinny rozważyć ten zabieg.
W przypadku takiego zabiegu jak keratynowe prostowanie włosów cena u fryzjera zależy od tego, co składa się na serię zabiegów. Warto bowiem pamiętać, że na pierwszej wizycie dokonywana jest również ocena stanu pasm. Efekt keratynowego prostowania utrzymuje się przez kilka miesięcy.

 

Author: bagatela10.pl