Długie czarne włosy – fryzury. Niestandardowe fryzury

Włosy w kolorze blond wydają się być najbardziej popularne. Jednak wbrew pozorom wiele gwiazd woli jednak pozostać przy ciemnych włosach. Co warto wiedzieć o tego typu fryzurach i kiedy warto się na nie zdecydować?

długie czarne włosy fryzury

Nowa fryzura czarne włosy to jeszcze nadal dość nietypowe połączenie. Jednak wystarczy popatrzeć na takie gwiazdy jak Rihanna, aby zauważyć, że również ciemne włosy można układać w sposób modny. Azjatki, które często są stawiane za wzór, jeśli chodzi o pielęgnację włosów, zazwyczaj mają czarne włosy, a ich ułożeniu nie można nic zarzucić. Jak jednak mieć pewność, czy w takim przypadku jak długie czarne włosy fryzury rzeczywiście będą wyglądały dobrze?

włosy czarne fryzury

W przypadku ciemnych długich włosów warto jest postawić na codzienną stylizację lub zastosowanie odpowiednich zabiegów. Obecnie w takim przypadku jak włosy czarne fryzury przewidują przede wszystkim ułożenia dla włosów prostych. Oznacza to, że warto zdecydować się na zabieg keratynowego prostowania włosów, który je odżywi i doda blasku, a dodatkowo wyprostuje włosy na kilka miesięcy. Długie czarne włosy odpowiednio ułożone mogą ułatwić ukrycie zbyt pulchnych policzków czy zbyt wysokiego czoła.

 

Author: bagatela10.pl