Zniszczone włosy – co można zrobić? Kuracja, zabiegi regenerująca włosy u fryzjera – Warszawa

Zniszczone włosy to obecnie częsty problem. Jego przyczyną jest nie tylko zła dieta, która sprawia, że pasma nie są tak mocne, ale także niezbyt łagodna stylizacja. Codzienne prostowanie czy rozjaśnianie włosów to tylko przykłady zabiegów uszkadzających ich strukturę. Dlatego też warto jet rozważyć regenerację włosów. Jakie zabiegi są najlepsze po tym kątem?

kuracja, zabiegi regenerująca włosy u fryzjera

Kuracja regenerująca włosy u fryzjera to jeden z lepszych pomysłów, jeśli chodzi o mocno zniszczone pasma. Przeprowadzanie zabiegów takich jak prostowanie keratynowe w domu może okazać się wtedy nie najlepszym pomysłem, ponieważ ten zabieg nie sprawdza się w każdym przypadku. Jednak to właśnie keratynowe prostowanie włosów jest zazwyczaj zalecane, jeśli powodem zniszczenia pasm jest codzienne stosowanie prostownicy.

regeneracja włosów Warszawa

Regeneracja włosów Warszawa może polegać również na zastosowaniu preparatów na bazie olejków. Tak działa między innymi rekonstrukcja włosów Joico K-Pak. Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera są zazwyczaj czasochłonne, dlatego warto zarezerwować sobie czas. Ponadto należy liczyć się z tym, że niekiedy potrzebnych jest kilka serii, aby uzyskać dłużej utrzymujący się efekt.

 

Author: bagatela10.pl