Podkarpacka rozrywka dla każdego

Podkarpacie to region kojarzący się przede wszystkim z pięknymi krajobrazami, dziką przyrodą czy Bieszczadami. To właśnie z tych powodów cieszy się ogromnym uznaniem turystów. Nie wszyscy wiedzą jednak, że województwo podkarpackie to również region atrakcyjnych i różnorodnych parków rozrywki. Są to najczęściej miejsca przeznaczone do wspólnego, rodzinnego wypoczynku gdzie każdy wybierze coś dla siebie, spędzając czas miło i aktywnie.
W tym artykule przedstawimy najciekawsze parki rozrywki na Podkarpaciu.

Kompleks turystyczny Brzezóvka

Kompleks turystyczny Brzezóvka to jeden z najciekawszych parków rozrywki w województwie podkarpackim. Swoim gościom oferuje liczne atrakcje, wśród których można wymienić place zabaw, dmuchane zjeżdżalnie, bungee, trampoliny, minigolf i inne. Na terenie kompleksu znajdują się również park wodny oraz park historyczny, gdzie spotkamy modele dinozaurów i postaci historycznych. W kompleksie znajdują się również punkty gastronomiczne i darmowy parking. Jest to miejsce idealne nie tylko na rodzinny wyjazd ale również organizację imprezy firmowej czy urodzinowej.

ParkMani Krosno

Jest to park rozrywki dedykowany przede wszystkim dzieciom. Zarówno te młodsze jak i starsze znajdą tutaj dla siebie wymarzoną rozrywkę. Zaletą tego miejsca są unikalne atrakcje, których próżno szukać gdzie indziej: mini park linowy, gokarty, wieże widokowe, kule zderzeń, tyrolki, kule wodne, łódki czy trampoliny. Na miejscu znajduje się bufet z jedzeniem i przekąskami takimi jak lody, słodycze czy wata cukrowa, miejsca z zabawkami i pamiątkami oraz darmowy internet. Kompleks organizuje urodziny i imprezy okolicznościowe, przyjmuje zarówno rodziny z dziećmi jak i wycieczki szkolne. Park znajduje się na świeżym powietrzu i jest otwarty w okresie wiosenno-jesiennym.

Park Radawa

Park Radawa to aż 5 ha znakomitej rozrywki i emocji. To miejsce jest wprost stworzone dla gości spragnionych wrażeń i dużej dawki adrenaliny. Znajdziemy tutaj liczne park linowy, plac zabaw dla dzieci, tyrolki, paintball, boiska do siatkówki i badmintona. Park oferuje również możliwość organizacji imprez integracyjnych.

Przedstawione parki rozrywki na Podkarpaciu oferują każdemu znakomitą i aktywną rozrywkę oraz wypoczynek na świeżym powietrzu. W tego typu miejscach każdy znajdzie coś dla siebie, jest to również idealne miejsce na organizację imprezy okolicznościowej czy firmowej. Z parku rozrywki każdy gość wyjdzie zadowolony!

Author: bagatela10.pl