Jak poradzić sobie z rutyną w związku?

W wasz związek wkradła się rutyna? Czujesz że waszej relacji brakuje dawnego płomienia, brak Ci namiętności i bliskości? Masz wrażenie że twój partner nie patrzy na Ciebie jak kiedyś? Jeśli te pytania nie są Ci obce, w Twój związek prawdopodobnie wkradła się rutyna, nie powinnaś odrazu popadać w depresję i rwać sobie włosów z głowy, wystarczy bowiem kilka tricków dzięki którym Wasz związek odzyska dawny blask.

1.zacznij od sypialni, choć często wypieramy to z siebie robimy poważny błąd ponieważ to prowadzi do pogorszenia jakości całego życia. Jeśli nie kochaliście się od tygodni, a seks kojarzy Ci się jedynie z patrzeniem w sufit przyjrzyj się temu i weź sprawy w swoje ręce. Kup sobie nową bieliznę, zaproponuj zmysłowy masaż. Możesz pomyśleć o dodatkowych gadżetach jeśli lubicie eksperymentować.
2. Znajdźcie nowych znajomych. Nowe relacje potrafią wnieść w życie dużo dobrego. Nowi ludzie wnoszą do naszego życia powiew świeżości, wśród znajomych możecie ponadto znowu docenić i zauważyć jak silna więź was łączy.
3. Wspólne pasje. Jeśli jego kręci wędkarstwo, postaraj się czasem przełamać kilka wspólnie spędzonych godzin nad wodą może Was do siebie zbliżyć. Jeśli upewnicie się że jesteście sami z pewnością rozluźnicie się i miło spędzicie czas.

Author: bagatela10.pl