Czerwień i jej różne oblicza.

Czerwień jest ponadczasowa, ponad trendami. Szlachetna, uwodzicielska i działająca na zmysły. Według ezoteryków jest kolorem pierwszego z naszych centr energetycznych- czakry podstawy.

 

Nosimy ją gdy chcemy wywrzeć jak najlepsze wrażenie, czuć się zmysłowo i pięknie. Projektanci doskonale o tym wiedzą i wplatają czerwień na wybiegi (Givenchy, Nina Ricci i Saint Laurent) postawili aż na kilka czerwonych total looków na swoich pokazach. Czerwień jest jak manifest kobiecości; neon, który zwraca uwagę przechodniów. U Givenchy czerwień zagościła na piórach, sukniach z trenem oraz minimalistycznych sukienkach swoimi krojami i stylistyką przypominających projekty duńskiej marki COS.

 

Czerwieni jednak nie musimy rezerwować tylko na wieczór. W ciągu dnia również dobrze się sprawdzi. Jeśli lubimy rockowe i drapieżne looki czerwone spodnie będą idealnym uzupełnieniem dla t-shirtów z nadrukiem naszego ulubionego zespołu. Czerwony płaszcz dobrze będzie wyglądał z kozakami np. z motywem zebry czy panterki. A czerwony, kaszmirowy golf będzie dobrym rozwiązaniem na wigilijną kolację. Jakbyśmy nie nosili czerwieni, zawsze doda nam odwagi, kobiecości i siły. Dobrze mieć ten kolor w szafie.

Author: bagatela10.pl