Czy On mnie jeszcze kocha? Sygnały świadczące o problemach w związku.

Czy on mnie jeszcze kocha? Planujesz z nim założyć rodzinę, robisz dla niego Wszystko, masz w swojej szafie już chyba całą kolekcję seksownej bielizny, a jednak czujesz że On nie do końca jest zdecydowany co do swoich uczuć, postaram się rozwiać Twoje wątpliwości i podpowiedzieć Ci jakie sygnały mogą świadczyć o tym że Twój luby nie traktuje Cię poważnie.

1.Coraz częściej kłamie. Jeśli coraz częściej łapiesz go na kłamstwie, jest to zła oznaka. Facet nie traktuje Cię poważnie, nie chce dzielić się z Tobą tym co dzieje się w jego życiu, nie obiecuj sobie zbyt wiele w takiej sytuacji, związku nie da się budować na kłamstwach. Jeśli nie stać go na szczerość wobec Ciebie, prawdopodobnie nie darzy Cię zbyt wielkim uczuciem.
2. Czujesz się samotna w związku. On ogląda telewizję, a Ty znowu patrzysz w sufit, niestety nie możesz liczyć nawet na przelotne spojrzenie. Na jego twarzy maluje się znudzenie, a na Twoje ogromne zażenowanie. Znajomy widok? Takie relacje nie mają sensu, bowiem tylko zabijacie czas który mogłybyście spędzić o wiele przyjemniej…
3. Wypisuje z innymi. Nie ma się co oszukiwać, jeśli facet siedzi z telefonem w ręku, i zamiast okazywać Ci zainteresowanie wypisuje do coraz to innych koleżanek ta relacja nie ma przyszłości. Wiadomo że nie można nikogo ograniczać, ale takie zachowanie jej świadczy dobrze o Twoim partnerze.

Author: bagatela10.pl