Zabawy na spokojny i szalony wieczór panieński

Zorganizowanie wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Jeżeli spoczywa na nas to zadanie to musimy dokładnie przemyśleć kilka kwestii, aby impreza ta została zapamiętana na lata nie tylko przez pannę młodą, ale również pozostałych uczestników. Taką gwarancję daje dokładne zaplanowanie nie tylko takich aspektów jak miejsce, w którym ma odbyć się wieczór panieński czy ilości uczestniczących w nim osób, ale również sposobu spędzania czasu. W tym przypadku doskonale sprawdzają się różnorodne zabawy.

Wieczór panieński na spokojnie

Organizując wieczór panieński musimy tak dopasować sposób spędzania czasu, aby wszyscy, a w szczególności panna młoda, dobrze się bawili. Jeżeli więc wiemy, że nie jest ona zwolenniczką szaleństw to nie powinniśmy oczekiwać, że na czas wieczoru panieńskiego coś się zmieni. W takim przypadku wieczór panieński zabawy powinien mieć raczej spokojne, bez wyzwań do których wykonania potrzeba nie lada odwagi i śmiałości. Możemy za to zaplanować zabawę, która sprawdzi wiedzę panny młodej o partnerze. W tym celu musimy wcześniej sporządzić listę pytań oraz uzyskać na nie odpowiedzi od pana młodego, aby następnie porównywać je z tymi otrzymanymi od panny młodej. W przypadku udzielenia nieprawidłowej odpowiedzi możemy na przykład ustalić, że ma ona wypić kieliszek wcześniej przygotowanego alkoholu.

Szaleństwo na całego

Panna młoda, która na co dzień jest osobą bardzo rozrywkową, może oczekiwać szalonego wieczoru panieńskiego. Aby to osiągnąć warto zaproponować gry, które sprawdzą jej odwagę. W tym celu musimy wcześniej przygotować listę wyzwań, które będzie musiała ona wykonać. Może być to na przykład uzyskanie numeru od obcego mężczyzny lub poproszenie o postawienie drinka. W przypadku, gdy nie podoła ona zadaniu lub nie zgodzi się na jego wykonanie będzie musiała odbyć wcześniej ustaloną przez nas karę, na przykład odpowiedzieć na intymne pytanie. Taka zabawa to doskonały sposób na spędzenie całego wieczoru panieńskiego i uzyskanie przez pannę młodą ciekawych wspomnień.

 

Author: bagatela10.pl