Rihanna: fryzura bob – fryzury gwiazd. Uczesania lubiane przez gwiazdy – co można wybrać?

Uczesania sławnych osób często stają się pożądane także przez zwykłych ludzi. Choć nie wszystkie modne fryzury są praktyczne, to jednak często mają inne zalety, na przykład w postaci ukrycia pewnych niedoskonałości. Jakie uczesania szczególnie warto jest wybierać?

fryzury gwiazd Rihanna

Jeśli chodzi o fryzury gwiazd Rihanna jest jedną z tych sławnych osób, która stanowi pod tym względem inspirację. Rihannę można było zobaczyć już w różnych typach fryzur. Obecnie jest to uczesanie z długich włosów, które jednak jest odpowiednio ułożone.

Rihanna: fryzura bob

Jednak warto pamiętać, że w przypadku takiej gwiazdy jak Rihanna fryzura bob jest znacznie częściej z nią kojarzona. Dlaczego?
Spośród wielu fryzur to właśnie bob jest najczęściej polecany. Pozwala on ukryć takie mankamenty urody jak zbyt szeroka twarz, wysokie czoło czy pulchne policzki. Bob Rihanny był jedną z bardziej niepokornych fryzur, ponieważ odbiegał on znacznie od klasycznego boba, którego linia jest prosta. Postrzępione końce pozwalały na ułożenie fryzury w sposób, który bardziej odpowiadał młodszym kobietom. Decydując się na takie uczesanie należy jednak pamiętać, że wymaga ono codziennego stylizowania.

 

Author: bagatela10.pl