Nowe trendy we fryzjerstwie 2019. Nowe modne fryzury – czego spodziewać się w nadchodzących trendach?

Wiele osób zastanawia się obecnie nad zmianą fryzury. Rozważając różne możliwości warto zwrócić uwagę nie tylko na to, aby nowa fryzura będzie odpowiednia do pracy i pasowała do twarzy. Istotne jest także to, aby wpasować się w modne trendy. Jakie są nowe trendy we fryzjerstwie 2019?

nowe trendy we fryzjerstwie 2019

W nadchodzącym sezonie modne będą różne rodzaje fryzur. Nadal jednak modne będą włosy idealnie proste, dlatego warto rozważyć keratynowe prostowanie włosów. Jednak właścicieli pięknych loków również nie powinny się martwić – takie włosy również znajdą swoje miejsce.

nowe trendy fryzjerskie 2019

A który kolor króluje, jeśli chodzi o nowe trendy fryzjerskie 2019? Warto zainteresować się bardziej naturalnymi kolorami. Tym razem nie chodzi więc o włosy bardzo jasne, a przybrudzony blond, który już kiedyś pojawiał się we fryzjerskich trendach. Także włosy całkowicie ciemne również mogą być doskonałym modnym uzupełnieniem.
Na jakie fryzury najlepiej się zdecydować? Rok 2019 jest łaskawy dla typowo praktycznych fryzur. Chodzi tu nie tylko o klasyczne kucyki i warkocze, ale także koki. Jeśli chodzi o cięcie warto zdecydować się na klasycznego boba z grzywką.

 

Author: bagatela10.pl