Jak wybierać liczby do gier Totalizatora Sportowego?

Wielu graczy decydując się na wykupienie zakładu w którejkolwiek z gier Totalizatora Sportowego liczy na główną wygraną. Obecnie istnieją różne sposoby, które teoretycznie mają zwiększyć szansę na skreślenie właściwych liczb. Które z metod są rzeczywiście warte uwagi?
Wielu graczy decydując się na grę skreśla po prostu swoje ulubione numery. Ta metoda jednak nie zawsze jest skuteczna, choć według matematyków każdy zestaw liczb ma taką samą szansę na trafienie. Niektórzy gracze podchodzą do losowania w sposób bardziej “naukowy” i decydują się na przeanalizowanie losowań.

 

Wyniki lotto statystyki pozwalają na sprawdzenie, jaka liczba wypadała najczęściej w kilku ostatnich, a nawet we wszystkich losowaniach. Niestety, nikt do tej pory nie opracował naprawdę skutecznej metody gry, która pozwalałaby na zdobycie pewnej wygranej. Dlatego też oprócz sprawdzania najczęściej i najrzadziej padających liczb warto jest zwrócić uwagę na inne możliwości zwiększenia prawdopodobieństwa wygranej, na przykład poprzez wybranie zakładu z opcją plus czy też poprzez grę systemową. Warto również pamiętać, że numery, które dały główną wygraną w większości przypadków zostały wybrane metodą chybił trafił.

 

Author: bagatela10.pl