Hair lab Kraków – Dobry fryzjer farbowanie. Zmiana koloru włosów – o czym warto pamiętać?

Wiele osób decyduje się na samodzielne farbowanie włosów w domu. Takie działanie jest jednak w miarę bezpieczne tylko w przypadku niewielkich zmian koloru. Samodzielnie nie da się jednak zrobić bardziej finezyjnego farbowania, w którym barwy na przykład przeplatają się. Chcąc mieć idealną fryzurę i farbowanie typu ombre lepiej jest zdecydować się na usługi profesjonalnego fryzjera. Dlaczego?

Dobry fryzjer Kraków farbowanie

Radykalne rozjaśnianie włosów w domu może zakończyć się całkowitym ich zniszczeniem lub uzyskaniem niekoniecznie pożądanego efektu, na przykład w postaci żółtych pasm. Dobry fryzjer Kraków farbowanie potrafi nie tylko odpowiednio dobrać kolor fryzury, ale także odpowiedzieć na pytanie, jak jasny odcień można uzyskać biorąc pod uwagę naturalny kolor włosów.

Hair lab Kraków

Hair lab Kraków to miejsce, gdzie można oczekiwać nie tylko profesjonalnego farbowania włosów. Specjalista od fryzur potrafi ocenić stan włosów i dodatkowo zaproponować zabiegi, które mają na celu poprawę ich stanu. Warto skorzystać z takiej usługi zwłaszcza w przypadku chęci rozjaśniania pasm. Rozjaśniacze bowiem zazwyczaj dodatkowo wysuszają włosy, dlatego nie należy stosować tego typu preparatów, gdy pasma już są przesuszone.

 

Author: bagatela10.pl