Odpowiednia oprawa oczu

Oczy są najważniejszą częścią twarzy, to one od razu przykuwają uwagę. Warto więc je w odpowiedni sposób podkreślić, na przykład za pomocą kosmetyków. Aby w odpowiedni sposób podkreślić oczy, potrzebny jest tusz do rzęs, kredka do oczu ale także kredka do brwi, bo łuki brwiowe są naturalną ozdobą oczu i twarzy.

Jaką kredkę do brwi wybrać?

Brwi można podkreślić na wiele różnych sposobów. Bardzo często kobiety podkreślają swoje brwi cieniem do powiek, w odcieniu zbliżonym do koloru ich włosów. Są także specjalne pomady do brwi, one nadają intensywnego koloru jasnym brwiom. Najlepszym jednak rozwiązaniem jest używanie kredki do brwi, bo kredka jest najbardziej funkcjonalna. Dzięki kredce nie tylko podkreśli się brwi, wzmocni ich kolor ale także poprawi ich kształt i szerokość. Dzięki temu oczy zostaną pięknie podkreślone, a przy okazji można zniwelować asymetrie brwi, która przydarza się wielu osobom.

Najlepsze drogeryjne kredki do brwi

W drogeriach internetowych i stacjonarnych można znaleźć wiele dobrych kredek do brwi. Do wyboru są kredki o różnej twardości, a także w różnych odcieniach brązu i w czarnym kolorze. Bardzo ciekawą propozycją są kredki wodoodporne, są one odporne na ścieranie, rozmazywanie, nie zaszkodzi im deszcz czy pot. Są więc idealną propozycją dla kobiet, które prowadzą aktywny tryb życia, uprawiają różne sporty i potrzebują solidnego i trwałego makijażu.

Kredka do brwi powinna być wybierana w sposób przemyślany. Przede wszystkim należy wybrać odpowiedni odcień kredki, czarny kolor jest przeznaczony dla brunetek, zaś odcienie brązu dla szatynek i blondynek. Najlepsze drogeryjne kredki to takie, które się nie kruszą, są trwałe i wystarczają na długo. Znani producenci proponują kredki do wysuwania a nie do temperowania. Takie kredki są bardziej wydajne i bardzo łatwo się je aplikuje. Są delikatne i dostępne w różnych odcieniach. Są one nieco droższe od kredek do temperowania, ale opłaca się zainwestować w tak dobrej jakości kosmetyki do brwi.

 

Author: bagatela10.pl